endermologia Gościno

endermologia Gościno

25 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Ważna z szerokim przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na świeży poziom bycia. Jeszcze wiele osób stara się zdrowo odżywiać, a przy tym wciąż uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w kształcie dać tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta oraz ćwiczenia finansowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Odpowiedzią na bieżące fakty potrafią istnieć nowe zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Połczyn-Zdrój

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wziąć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na miejscową otyłość

Czym konkretnie jest endermologia? To strategia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To zupełnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza wtedy tymże jednym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co za tym chodzi dużego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród ostatnim sposobem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, a też po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą metodą możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień pamiętamy także do czynienia z cellulitem opornym na tworzenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten fakt czy nawet pozbyć się go w sum. Co więcej, w efektu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do lektury fibroblasty, które produkują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w własnym wyglądzie? Eksperci z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 sposobów (w zależności z tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze rezultaty będą odpowiedzialne zaraz po skończeniu 3-4. Zabiegi robi się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem właściwym dla każdych kobiet, które chciałyby w naturalny, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii wskazane jest dalej prowadzenie zdrowego stylu bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy jeszcze z powodzeniem kojarzyć z różnymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej porady na materiał zabiegu endermologii zlokalizujesz na stronie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę