Spa Kołobrzeg Sand Hotel by Zdrojowa hotel 4-gwiazdkowy

Spa Kołobrzeg Sand Hotel by Zdrojowa hotel 4-gwiazdkowy

15 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

SPA w Kołobrzegu, czy o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to potężne miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, i w okresie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Apartamenty Baltia Kołobrzeg

Jest tu i całkiem wielka grupa kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan naszego zdrowia. Popularnością cieszy się również SPA Kołobrzeg, gdzie można poznać zabiegów upiększających, relaksujących albo nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, że są to głównie ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może drogo kosztować, ale z wszą śmiałością jest drogim doświadczeniem i okazja na urlop nad brzegiem Bałtyku. Warto zapoznać kilka hoteli, jakie w swojej możliwości mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest wielka – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Dostaje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą dzieli od morza zaledwie 280 metrów. Hotel dysponuje najogromniejszą bazą SPA w Polsce – odnaleźć w niej można 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowlęta, strefę jacuzzi. Na gruncie obiektu wydobywa się jeszcze kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się ogromną sławą wśród klientów, którzy ustalają się również na sposoby upiększające, kiedy i lecznicze. W środowiskiem spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ pomocy w powiązaniu ze prestiżową pozycją i wcale korzystną ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg przydatna jest dla zwiedzających w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt dany jest w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez wszystek rok założone są dla gości oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku przeprowadził się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą przyjemność w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można zastąpić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel proponuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi wówczas jedynie część bardzo różnej oferty. Hotel dysponuje również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi świadczone w pakiecie zazwyczaj są nieco tańsze, dlatego tak dużo pań przyjmuje się mieć spośród takiej oferty.

Jantar Hotel*** & SPA

to możliwość skierowana do głów szukających spokoju i odpoczynku w jasnej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi to nowy ośrodek, który daje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem obiektu jest przecież bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu wydobywa się kompleks basenowy – goście hotelu mogą kosztować z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel to nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale także inne atrakcje dla pań w każdym wieku. Na gruncie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla pracowników zaczynane są również dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest również zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w branż uzdrowiskowej miasta. Od morza wyróżnia go zaledwie 200 metrów. Stanowi wówczas inne, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W kolekcji hotelu wydobywają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

stanowi bardzo dużą ofertą SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do indywidualnego spośród najnowocześniejszych w świata. Na gruncie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można stosować z rządu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a i jacuzzi. Dla pań planujących skorzystać z całego relaksu zalecana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, płacąc się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę